Konkursy

Konkurs "Loki, koki..."

Program konkursu:1. Powitanie przybyłych uczestników przez  organizatorów.2. Omówienie Regulaminu konkursu fryzjerskiego pn. „Loki, koki…”3. Zajęcie stanowisk  i indywidualne tworzenie  konkursowych fryzur.4. Obrady jury.5. Ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięskich finalistów konkursu.7.  Zakończenie imprezy.

Konkurs wiedzy o zasadach BHP z elementami prawa pracy „Bezpieczni w pracy”

Organizatorem Konkursu wiedzy o przepisach bhp i pp jest Mazowiecka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy przy współpracy partnerów Konkursu: specjalisty ds. bhp w Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendzie Ochotniczych Hufców Pracy oraz kadry wychowawczo – opiekuńczej 7-6 Hufca Pracy (zwanym dalej „Organizatorem”).

Konkurs "Mistrzowskie popisy cukiernicze"

Organizatorem konkursu cukierniczego pn. „Mistrzowskie popisy cukiernicze”  jest 7-11 Hufiec Pracy.  Wydarzenie to  odbędzie się w dniu 24.03.2020 r. na terenie Zespołu Szkół  Usług i Przedsiębiorczości w Płocku przy    ul. Padlewskiego 2 w godz. 10:00 – 14:00         

V Wojewódzki Konkurs Fotograficzny, pt. „Sport nie jedno ma imię”

7-19 Hufiec Pracy w Mińsku Mazowieckim oraz Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP zapraszają młodzież z OHP do wzięcia udziału w  Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym , ph.:  Sport nie jedno ma imię.   Celem konkursu jest umiejętność uchwycenia w kadrze niebanalny i niekonwencjonalny sposób przedmiotów, miejsc oraz ludzi, amatorsko lub zawodowo związanych z szeroko rozumianym sportem -  począwszy od szachów i warcab stupolowych poprzez dyscypliny siłowe (np: podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy), sprawnościowe (np: parkour, street workout), sztuki walki, a skończywszy na dynamicznych (np: piłka nożna, lekkoatletyka).        Autorzy najlepszych zdjęć  zostaną nagrodzeni. Zapraszamy  do udziału w konkursie.

Wojewódzki Konkurs SUDOKU

Jednostka 7-28 HP ul. Gintrowskiego 38 w Warszawie  zaprasza młodzież z MWKOHP do wzięcia udziału w Wojewódzkim  Konkursie SUDOKU. Celem Konkursu jest zachęcenie  uczestników do rozwiązywania zadań, popularyzowanie  matematyki oraz kształtowanie postawy „zdrowej rywalizacji” i współzawodnictwa . Przez uczestnictwo w nim młodzież może sprawdzić swoje umiejętności oraz wykazać się pomysłowością rozwiązując zadania. Uczestnicy rozwijają logiczne myślenie oraz prezentują swoje umiejętności ,a tak że podejmują dodatkowe działania mające na celu dodatkową pracę na rzecz swojego rozwoju.

Wojewódzki Konkurs DYKTANDO „Złote Pióro”

Jednostka 7-28 HP ul. Gintrowskiego 38 w Warszawie  zaprasza młodzież i wychowawców z MWKOHP do wzięcia udziału w Wojewódzkim  Konkursie DYKTANDO „Złote  Pióro”. Konkurs jest szansa na zmierzenie się uczestników OHP z ich wychowawcami. Dyktando jest zatem propozycją sprawdzenia się jednych i drugich na zasadach: „jak równy z równym. Dyktando to przede wszystkim „egzamin” ze znajomości zasad ortografii i interpunkcji języka ojczystego. Serdecznie zapraszamy Kadra hufca 7-28 HP

VI Ogólnopolski Konkurs Krótkometrażowych Filmów Komórkowych Młodzieży OHP

W dniach 25-27 kwietnia w Zielonej Górze obył się finał VI Ogólnopolskiego Konkursu Krótkometrażowych Filmów Komórkowych Młodzieży OHP. Mateusz Urbański oraz Kacper Tesner uczestnicy hufca 7-32 reprezentowali MWK OHP. Celem konkursu było wyłonienie najbardziej oryginalnego, nowatorskiego filmiku wykonanego za pomocą telefonu komórkowego oraz zachęcanie młodzieży do aktywności społecznej, rozwijania swoich pasji, wartościowego spędzania czasu wolnego. Młodzież z mokotowskiej jednostki pod opieką Magdaleny Chychłowskiej – komendanta hufca przygotowała film ze spotkania ze znanymi sportowcami, którzy opowiadali o swoich pasjach. Spośród 42 filmów nadesłanych na konkurs jury wyłoniło 8 najlepszych.  Podczas gali finałowej obejrzano najlepsze filmy i decyzją komisji konkursowej przyznano III miejsce twórcom z Warszawy.