OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

AKTYWNA POSTAWA WOBEC ŻYCIA - CZYLI ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDIĘBIORCZOŚCI

Młodzież podczas spotkania w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
 
13 listopada rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku włączyło się w tę międzynarodową inicjatywę instytucji proponujących szeroko pojętą ideę rozwijania postaw przedsiębiorczych.
Pracownicy MCIZ, w tym tygodniu, zaproponowali cykl zajęć w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Gostyninie pt.: „Przedsiębiorczość, kompetencje
a innowacyjność człowieka”. Doradcy zawodowi, w trakcie trwania warsztatu, zwracali uwagę na konieczność podnoszenia własnych kompetencji, jako zdolności do wcielania pomysłów zawodowych w życie. Ważnym aspektem staje się zatem budowanie postawy przedsiębiorczej, kreatywność i innowacyjność człowieka, by konsekwentnie budować własną markę na rynku pracy.
Młodzież została zmotywowana do realizacji postaw przedsiębiorczych, które mają się przekładać nie tylko na życie zawodowe, ale także osobiste i społeczne.
Reasumując, celem przedsiębiorczości w ramach działań realizowanych przez MWK OHP jest kształtowanie wśród młodych ludzi takiej postawy wobec życia, która bez względu na wykonywany zawód, pobudzi do myślenia w nowy, innowacyjny sposób.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004