OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

POMÓŻ ADOPCIAKOM

Strona internetowa www.purinawspiera.adopciaki.pl na której klikając pod nosem zwierzaka firma PURINA przekazuje złotówkę na rzecz Adopciaki.pl
 
Podopieczni 7-4 HP i członkowie Klubu Aktywnych oraz Rady Młodzieży włączyli się do akcji „Pomóż Adopciakom razem z Puriną”
Młodzież z praskiej jednostki rozpoczęła akcję promocyjną wśród rówieśników i społeczności lokalnej pt. „Przytul Adopciaka”. Jest to akcja Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt i firmy PURINA. Wystarczy wejść na stronę
www.purinawspiera.adopciaki.pl i kliknąć w przycisk pod nosem zwierzaka, a PURINA przekaże 1 zł na Adopciaki.pl  Cel Fundacji, to zebranie 100 tys. kliknięć, czyli 100 tys. złotych, które przekaże na rzecz zwierząt!
- Dla adopciaków- czworonogów liczy się każda forma pomocy, dlatego jeśli tylko chcesz możesz nas wspierać wirtualnie lub realnie - pod takim hasłem działa Fundacja, która zachęca do udziału w akcji. Każde zwierzę zasługuje na swój dom, a każdy człowiek na wiernego przyjaciela. Dlatego PURINA i partnerzy wspierają Adopciaki.pl!
- Teraz i my możemy to zrobić - mówiła młodzież z 7-4 HP.
Adopciaki to,  realizowany przez Fundację Viva!,   program odpowiedzialnej adopcji,
który ma zapewnić maksymalne bezpieczeństwo ludzi i zwierząt. Zwierzaki przebywają pod opieką i stałą obserwacją przeszkolonych przez COAPE wolontariuszy Viva! (opiekun tymczasowy).Zwierzaki są przebadane weterynaryjnie, zdiagnozowane behawiorystycznie i gotowe do adopcji. Fundacja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, dlatego przed adopcją każdy zostanie poproszony o wypełnienie ankiety oraz odbędzie rozmowę z doradcą, a także spotkanie ze zwierzakiem. Adopciak przychodzi do domu wraz z pakietem na start, który zapewniają partnerzy programu. W każdej chwili można skontaktować się z opiekunem tymczasowym, który zna zwierzaka i najlepiej doradzi w razie pytań i wątpliwości.
Jeżeli wystąpią jakieś problemy wychowawcze lub zdrowotne osoba adoptująca zwierzaka może skorzystać ze wsparcia lekarza weterynarii i behawiorysty.
Purina zapewnia wsparcie finansowe programu Adopciaki.pl, szczególnie w zakresie opieki weterynaryjnej i żywieniowej zwierząt objętych programem. Eksperci Puriny dobierają karmę dostosowaną indywidualnie do potrzeb zwierzęcia, której zapas stanowi część pakietu na start Adopciaka. Od ponad 80 lat Purina wykorzystuje zgromadzoną wiedzę i doświadczenie ekspertów, aby dostarczać właścicielom psów i kotów najwyższej jakości karmę. Purina od zawsze była ambasadorem odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami. Przeciwdziałanie bezdomności zwierząt i promowanie odpowiedzialnej adopcji jest wyrazem tej postawy, wynikającej z globalnych zobowiązań firmy i społecznej odpowiedzialności biznesu.
Patronem medialnym akcji jest TVN, program UWAGA oraz metrocafe.pl
- Młodzież dzięki takiej akcji uwrażliwi się na potrzeby zwierząt i czas spędzony przed komputerem wykorzysta na rzeczy dobre, potrzebne i nieocenione. Wystarczy jedno kliknięcie, dosłownie chwila spędzona na stronie Fundacji. Klikajmy codziennie! – zachęcają podopieczni z 7-4 HP.
Zachęcają zarówno rówieśników jak i mieszkańców Pragi oraz inne Hufce do zaangażowania się w Akcję.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004