OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

BYĆ JAK LEWANDOWSKI

Reprezentacja dziewcząt: Zyśk Aleksandra, Zyśk Weronika, Szkoda Natalia, Jurczak Zuzanna
 

W pierwszym tygodniu października grupa najbardziej usportowionych dziewcząt  i chłopców pruszkowskiego Hufca Pracy ucząca się w Zespole Szkół nr 1 wzięła udział w powiatowych zawodach w piłkę nożną zorganizowanych przez Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego na terenie boisk przy ZS nr 1 w Pruszkowie.
W zawodach wzięło udział 5 reprezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych podległych powiatowi pruszkowskiemu.
Celem zmagań uczestników było, nie tylko sprawdzenie poziomu umiejętności gry w piłkę nożną, wyłonienie zwycięskiej drużyny, ale również integracja poszczególnych szkół i wspólna zabawa. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Przez udział w tego typu grach zespołowych młodzież uczy się współrywalizacji, zasad fair play, odpowiedzialności za grę na rzecz drużyny. Współzawodnictwo wyzwoliło w młodzieży  szacunek dla rywali tych lepszych i tych słabszych. Pomimo zimna i padającego deszczu poziom zmagań był bardzo wysoki, a mecze były bardzo emocjonujące. Nie brakowało bramek, dryblingów, czystych wślizgów i parad bramkarek.


 

Reprezentacja chłopców: Mateusz Lada (kapitan), Sebastian Chodycz, Maciek Jachna, Patryk Daniluk, Adrian Lewandowski

Nasza dziewczęta pomimo zaciętych zmagań zajęły 4 miejsce, natomiast chłopcy po wszystkich meczach pomiędzy drużynami zakończonych remisami wywalczyli bilansem strzelonych bramek pozostałym zespołom zaszczytne drugie miejsce.

 

 

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004