OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

WAKACYJNY WEEKEND Z KAJAKAMI

Młodzież z pruszkowskiego hufca na kajakach
 

W wakacyjne weekendy pruszkowski Urząd Miasta w ramach akcji „Lato w mieście” na terenie Parku Potulickich organizuje dla mieszkańców miasta, lubiących sporty wodne – kajaki.
Wśród chętnych była również młodzież z pruszkowskiego hufca pracy ze swoimi rodzinami. Kajaki można  wypożyczyć bezpłatnie w godzinach 10-18 na ok. 1 godzinę.
Po krótkim instruktażu z bezpiecznego zachowania się na wodzie zainteresowani mogą popływać kajakami po stawach w pruszkowskim Parku Potulickich, kontemplując na łonie natury i podziwiając piękne widoki parku. Młodzież i mieszkańcy miasta, którzy mają przyjemność popływania byli tak bardzo zachwyceni, że dobijając do brzegu mieli ochotę pływać tak jeszcze kilka godzin.


Przy sprzyjającej pogodzie, pięknych widokach, śpiewie ptaków kajaki cieszyły się dużym zainteresowaniem, są doskonałą formą aktywnego spędzenia czasu wolnego w okresie letniego wypoczynku i rekreacji.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004