OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

WOLONTARIAT W OHP

Wolontariusz podczas podpisywania porozumienia o wolontariacie
 
24 lipca w Młodzieżowym Centrum Kariery w Iłży odbyło się spotkanie z przyszłym wolontariuszem. Doradca zawodowy poinformował o bezpłatnym charakterze pracy wolontarystycznej, dokładnie omówił cele i warunki wolontariatu w Ochotniczych Hufcach Pracy.
W ramach nawiązanej  współpracy wolontariusz będzie dzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z młodymi ludźmi, a także zdobywać doświadczenie poprzez włączenie w realizację różnego rodzaju działań z zakresu rynku pracy. Z wolontariuszem została zawarta umowa zwana porozumieniem, które określa zakres, sposób wykonywania świadczeń oraz czas na jaki zostało zawarte. Wolontariusz zobowiązał się do aktywnego uczestnictwa w przedsięwzięciach realizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Iłży. Ponadto ustalony obszar współpracy obejmuje szerokie spektrum zagadnień, które mają na celu promocję zatrudnienia i aktywizację zawodową młodzieży pozostającej bez pracy.
 Wolontariat daje możliwość rozwoju, realizowania swoich własnych pasji, pokazuje szereg niezliczonych możliwości zaangażowania. Ponadto doświadczenie zdobyte podczas takiej pracy jest dodatkowym atutem w ubieganiu się o zatrudnienie.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004