OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

SPOTKANIE INFORMACYJNE PROMUJĄCE DZIAŁANIA RYNKU PRACY

Dyrektor CEiPM OHP w Siedlcach – Edyta Ślubowska podczas wystąpienia promujące usługi świadczone przez MWK OHP i  CEiPM Siedlce
 

5 grudnia przedstawicielki CEiPM OHP w Siedlcach  - Dyrektor Edyta Ślubowska i doradca zawodowy – Martyna Myszka wzięły udział w spotkaniu zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Spotkania pod hasłem: „Sieć współpracy i samokształcenia. Niezbędnik doradcy zawodowego” odbywają się cyklicznie co miesiąc i są przeznaczone dla nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oświatowych, doradców zawodowych pracujących w szkołach oraz wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.
Podczas spotkania przedstawicielki CEiPM OHP w Siedlcach omówiły po krótce działalność MWK OHP, skupiając się szczególnie na działalności poradnictwa i doradztwa zawodowego. Ukazały obszar działalności CEiPM OHP w Siedlcach oraz role i zadania poszczególnych  jednostek działających w jej strukturze.
Została także pokazana i omówiona prezentacje na temat dobrych praktyk w doradztwie zawodowym i usług świadczonych przez doradców zawodowych. 


 

Martyna Myszka – doradca zawodowy MCIZ podczas przekazywania informacji na temat doradztwa zawodowego i usług świadczonych przez MCIZ

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pokazane przykładowe formy i rodzaje ćwiczeń stosowane przez doradców zawodowych podczas pracy z młodzieżą.
Na zakończenie spotkania uczestnikom zostały przekazane materiały na temat działalności MWK OHP oraz CEiPM w Siedlcach, a liczne pytania na zakończenie  spotkania stanowią realną szansę na nawiązanie nowych sieci kontaktów przez CEiPM Siedlce w niedalekiej przyszłości.

 

 

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004