OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

SŁODKIE MIKOŁAJKI

Mikołajki w 7 – 19 HP
 
Na ten dzień wszyscy  czekają z utęsknieniem przez cały rok…. Przypadające 6 grudnia mikołajki  są dla nas okazją do różnego rodzaju niespodzianek, obdarowania bliskich i znajomych symbolicznymi prezentami…
W mińskiej jednostce,  zgodnie z grudniową tradycją,  święty Mikołaj w asyście Śnieżynek rozdawał słodkości wszystkim uczestnikom. Trudno było w tym dniu zachować ciszę na szkolnych korytarzach i klasach. Wszędzie tam, gdzie pojawił się Mikołaj słychać było radosne okrzyki.
- Wielu z naszych uczniów założyło w tym dniu „mikołajkowe” czapki, gadżety aby chociaż w ten sposób podziękować Mu za przybycie. Mamy nadzieje, że Mikołaj nikogo nie zawiódł i nie pozostawił bez prezentu – opowiadali przedstawiciele Rady Młodzieży -  inicjatorzy przedsięwzięcia.
Natomiast podopieczni mińskiej jednostki podziękowali serdecznie wychowawcom, nauczycielom i Radzie Młodzieży za umożliwienie im fajnego spędzenia czasu i oderwania się od codziennych problemów. Teraz przed nami adwent, czas wyciszenia – mówili.  A później…  najmilsze święto w roku Boże Narodzenie. Cieszymy się na nie już dziś.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004